NOWOŚCI! TERMOSTATY OD TKB HOME 0

Ten sezon zdecydowanie będzie ciepły. W nasze ręce trafiła kolejna nowość od TKB HOME. Tym razem nasza oferta wzbogaciła się o nowoczesny termostat pracujący w standardzie z-wave Plus. Panel urządzenia został wykonany ze szkła. 

Model TZE93.716 posiada nowoczesny designdotykowe klawisze oraz czytelny wyświetlacz LCD. Urządzenie jest nowocześniejszą wersją popularnego termostatu TZ10.36. Nasza nowość to doskonała alternatywa dla urządzeń od MCOHOME. 

Podobnie jak poprzednik, TZE93.716 przeznaczony jest do montażu w puszce elektrycznej. Wyświetlacz pokazuje aktualną temperaturę otoczenia lub podłogi oraz godzinę. Godzina aktualizowana jest automatycznie na podstawie tej ustawionej w centrali. Termostat wyposażony jest w przekaźnik mogący sterować obciążeniem do 16A (3600W). Do termostatu dodano przewodowy czujnik temperatury (10kOhm) do montażu w podłodzie.

 Termostat współpracuje z kontrolerami Fibaro w wersji 4.x oraz centralami Vera.

 https://www.z-wave.pl/pl/p/Termostat-scienny-TZE93.716-Z-Wave-Plus/661

 

Dodatkowo do oferty dołączył termostat E93.716. Urządzenie jest bez z-wave'ową wersją termostatu TZE96.716. Podobnie jak model pracujący w standardzie z-wave, pokazuje aktualną temperaturę otoczenia lub podłogi oraz godzinę. Termostat wyposażony jest w przekaźnik mogący sterować obciążeniem do 16A (3600W).  Urządzenie będzie doskonałym uzupełnieniem naszego systemu grzewczego. 

Nie zawsze wszystkie elementy muszą być zarządzalne. Wybierając ten termostat możemy mieć urządzenie w tym samym designie, dodatkowo pracujące w ustawionym harmonogramie w znacznie niższej cenie!

https://www.z-wave.pl/pl/p/Termostat-scienny-E93.716-/662

 

 

 

Zapraszamy do zakupów!

Zespół AdMax

www.z-wave.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl