Prezentacja zamka Danalock v3 0

Niedawno otrzymaliśmy zamki Danalock w najnowszej odsłonie - v3. Względem poprzednika zdecydowanie poprawiono wygląd, wszystko za sprawą zastosowanych materiałów - metalowa obudowa.

danalock nowosc

Jednak to nie koniec zmian. Poprawiono szybkość działania samego urządzenia. Otwieranie/zamykanie zamka przebiega teraz 4 razy szybciej. Dodatkowo wzrosła również siła samego urządzenia. Zamek wyposażono w specjalne sprzęgło dzięki czemu przy otwieraniu zamka standardowym kluczem nie czujemy dodatkowego oporu (co było widoczne w starszej wersji).

Olbrzymim atutem urządzenia jest możliwość jego kalibracji dzięki czemu mamy możliwość pełnego zamykania drzwi dla np. dwóch pełnych obrotów.

Jest to wariant Z-Wave także nacodzień będziemy korzystać z tego protokołu i sterować nim przy wykorzystaniu centrali Z-Wave. Jednak z ciekawostek urządzenie posiada również moduł Bluetooth. Do czego może nam się to przydać? Możemy np udostępnić zamek naszej rodzinie tak aby można było wejść do środka domu jednak nie koniecznie musimy przekazywać kontrolę do całej naszej automatyki. Myślę, że jest to ciekawa funkcjonalność.

Urządzenie poprawnie współpracuje z popularnymi centralami VeraFibaro..

Filmy z działania urządzenia przedstawiliśmy w dolnej części karty produktu.

Sam produkt znajduje się pod: https://www.z-wave.pl/pl/p/Elektroniczny-zamek-drzwiowy-Z-Wave-Danalock-V3/579

 

Miłego weekendu!

Pozdrawiamy,

Zespół AdMax

www.z-wave.pl

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl