Certyfikat Z-Wave Installer, Nowości 1

Miło nam poinformować, że posiadamy oficjalną certyfikację instalacyjną Z-Wave nadawaną przez organizację zrzeszającą (której jesteśmy oficjalnym członkiem) Z-Wave Alliance.

W związku z tym właśnie otrzymaliśmy najnowsze urządzenie do testowania sieci Z-Wave CIT - Certified Installer Tool. Pozwala ono badać co dzieje się w naszej sieci (jakie urządzenia mają problem z komunikacją, jakie pakiety giną itp.), sprawdzać zajętość pasma - zakłóceń, co jest przesyłane w naszej sieci (Zniffer). Przy pomocy tego urządzenia można dokładnie określić gdzie zainstalować dodatkowe repeatery sygnału, co powoduje ewentualne dodatkowe zakłócenia sygnału. Oczywiście jest to tylko narzędzie - "nie powie" nam wprost o wszystkich wadach sieci, trzeba potrafić te dane odpowiednio przeanalizować.

CIT

Samemu narzędziu (CIT) poświęcimy pewnie w niedługim czasie osobny wpis, ponieważ jest to bardzo ciekawa rzecz.

 

Odnośnie Nowości, posiadamy trochę nowych urządzeń, które są obecnie przez nas testowane. Część z nich pojawi się prawdopodobnie jeszcze w sierpniu! Testujemy również ciekawe urządzenia przedprodukcyjne, które mają pojawić się w przyszłym roku (sezon zimowy zapowiada się bardzo ciekawie!:) ).

Qubino również wprowadza nowe produkty! Obecnie kończone są prace nad 3-fazowym miernikiem elektrycznym zapinanym na szynę DIN.

Z dostępnych urządzeń wprowadzili ściemniacze (dimmer) podtynkowe dające na wyjściu napięcie 0-10V.

https://www.z-wave.pl/pl/p/Sciemniacz-Dimmer-0-10V-Qubino-Z-Wave-Plus/552

Dodatkowo dostępny jest już ich moduł RGBW. Solidne i naprawdę niewielkie urządzenie!

https://www.z-wave.pl/pl/p/Qubino-RGBW-Dimmer-Z-Wave-Plus/553

Recenzje urządzeń przedstawimy w dodatkowych wpisach.

Życzymy miłego i spokojnego weekendu!

Zespół

www.z-wave.pl

Komentarze do wpisu (1)

15 sierpnia 2017

Gratulacje !!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl