NOWOŚĆ! Kontroler Ścienny Aeon WallMote ZW130 0

nowosc

NOWOŚĆ!!! WallMote Quad ZW130 - czyli elegancki, nowoczesny kontroler Z-Wave

Miło nam poinformować o wprowadzeniu do sprzedaży długo wyczekiwanych kontrolerów WallMote od Aeon'u.

Mieliśmy styczność z nimi już dłuższy czas temu, na targach i już wtedy bardzo nas urzekły.

Jest to urządzenie nowoczesne a przede wszystkim bardzo przemyślane. Pozwala na włączanie/wyłączanie czy też ściemnianie oświetlenia czy też sterowania roletami. Posiada 4 przyciski/panele, którymi po przez asocjacje sterujemy dane grupy urządzeń. Panele oddzielone są eleganckim paskiem LED. W momencie "tapnięcia" przycisku urządzenie może zasygnalizować to dźwiękiem oraz wibracją (programowo można wyłączyć). Ściemniać światło czy też sterować roletami możemy również przy pomocy gestu (przesuwając palcem po danym panelu).

ZW130_1_z-wave.pl

Niewątpliwą, równie pozytywną cechą jest sam uchwyt. Urządzenie trzyma się mocno na magnesach, dzięki czemu na pewno nie wypadnie, jednak pozwala to na dowolne i łatwe "wypięcie" urządzenia i użytkowania go jak zwykłego pilota. Dodatkowo (już standardowo dla najnowszych produktów Aeon'u) kontroler posiada wbudowaną, ładowalną baterię dzięki czemu nie musimy wydać dodatkowych pieniędzy na (często drogie i ciężko dostępne) baterie.

ZW130_2_z-wave.pl

ZW130_3_z-wave.pl

 

Całość schludnie zapakowana do czego również przyzwyczaił nas już ten producent :)

 

ZW130_4_z-wave.pl

ZW130_5_z-wave.pl

Całość robi zdecydowanie pozytywne wrażenie. Naszym zdaniem jest to obecnie jeden z najciekawszych kontrolerów na rynku Z-Wave. Oczywiście pracuje w najnowszym obecnie standardzie Z-Wave Plus (500 series).

Widok z interfejsu Very UI7

Widok w centrali Fibaro

Obecnie urządzeniami można sterować przy pomocy asocjacji ale w przyszłości urządzenie również będzie mogło sterować scenami - widać to dobrze na przykładzie Very, gdzie w przyszłości dla danych paneli będą się wzbudzać konkretne pod moduły w interfejsie.

 

========================================================================

EDIT! Obecnie Vera w pełni wspiera kontroler. (obsługa asocjacji i scen). Wyświetla się w postaci jednego modułu. Pod Fibaro urządzenie nadal jest zdublowane jednak obsługuje zarówno asocjacje jak i sceny.

========================================================================

 

Zachęcamy do zakupów!

http://www.z-wave.pl/pl/p/Kontroler-scienny-WallMote-Quad-ZW130-Z-Wave-Plus/521

Pozdrawiamy,

Zespół AdMax

www.z-wave.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl