Targi IFA Berlin 2016 0

IFA

Targi technologiczne Berlin IFA 2016

Poniższe zdjęcie prosto z targów w Berlinie. Dowód na przynależność do grona Z-Wave Alliance. Fakt - logo jeszcze w starej wersji, trzeba zaktualizować :)

;):):cxzcz

Z ciekawych rzeczy Aeon wprowadza bardzo ciekawy kontroler - nowoczesny design, gesty na ściemnianie, wbudowana ładowalna bateria, uchwytna magnes - urządzenie można łatwo odczepić i używać jak "pilota". Bardzo pozytywne wrażenie!! Jak tylko oficjalnie będzie dostępny w sprzedaży to na pewno u nas się pojawi.

http://aeotec.com/z-wave-wireless-switch

Philio pokazało również bardzo fajne czujniki ruchu w postaci "kul" z fajnymi wpuszczanymi uchwytami na kształt Fibaro Motion Sensor oraz Multisensora 6 ZW100 Aeonu. Również w wersji dedykowanej na zewnątrz. Zaprezentowali również czujnik wpuszczany jednak jest to wczesna faza produkty, na który przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Ciekawym urządzeniem jest również adapter wkręcany do żarówek PAD02. Charakteryzuje się naprawdę niewielkimi wymiarami (w przeciwieństwie do leciwego AN145 Everspringa). PAD02 jest już fizycznie u nas na magazynie, w najbliższym czasie pojawi się w sklepie i będzie możliwość dokonania zakupów.

PS. Planujemy dużą obniżkę cen central Vera oraz niektórych pozostałych produktów. Zachęcamy do śledzenia aktualnych promocji :-)

 EDIT: Promocje wprowadzone!! PAD02 do kupienia pod: http://z-wave.pl/pl/p/Sciemniacz-oprawy-PAD02-E27E14/500

 

Pozdrawiamy Serdecznie,

Zespół AdMax www.z-wave.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl